حدیـث روز:
حضرت زهرا سلام الله علیها: امام همچون کعبه است که باید به سویش روند، نه آنکه (منتظر باشند تا) او به سوی آنها بیاید. / بحارالانو

طرح مهدوی

رای دادن به این مورد
(1 رای)
طرح ختم زیادت عاشورا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج
این ختم به نیت تعجیل در فرج امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) برگزار گردیده و ثواب آن را به روح مقدس قمربنی هاشم حضرت ابالفضل العباس هدیه می نماییم و آن عزیز و برادر مظلومش اباعبدالله الحسین (ع) را ذر پیشگاه الهی شفیع قرار داده تا خداوند از باقیمانده غیبت مولا صاحب الزمان (عج) صرف نظر بفرماید !
ختم زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج منجی عالم حضرت بقیه الله (ارواحنا له افدا) از روز شروع ختم به مدت 40 روز متوالی ادامه دارد و به صورت روزانه هر روز یک زیارت عاشورا ختم می شود .
بعد از قرائت هر زیارت عاشورا 14 مرتبه صلوات (با و عجّل فرجهم) فرستاده سپس 14 مرتبه " اللّهم عجّل لولیّک الفرج
با آگاه نمودن ، تبلیغ و تشویق دوستان و آشنایان خود نسبت به شرکت در این استغاثه همگانی گامی بزرگ تر در جهت تعجیل فرج بردارید !
 
روز شروع ختم از روز عاشورا آغاز میشود هرکس هم از نیمه وارد شد بعد از اتمام ختم تا پایان 40 روز ادامه بدهد.

 

نحوه ثبت نام در ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه ) :

1- ثبت نام اینترنتی :
با ایمیل نمودن نام - نام خانودگی - نام شهرستان - شماره تلفن همراه به آدرس info@tabligh-enfagh.ir نام شما در لیست منتظران عاشورایی و شرکت کنندگان در ختم ثبت می گردد .

2- ثبت نام از طریق پیام کوتاه :
با پیامک نمودن نام - نام خانودگی - نام شهرستان - شماره تلفن همراه به شماره 20009365465766نام شما در لیست منتظران عاشورایی و شرکت کنندگان در ختم ثبت می گردد .

اطلاعات بیشتر

  • منبع خبر: موسسه تبلیغ و انفاق امام زمان
مشاهده 763 مرتبه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید