حدیـث روز:
امام باقر سلام الله علیه: امام زمان (ع) با سيصد و سيزده مرد، كه راهبان شب و شيران روزند، ظهور مى‏ كند / فتن ابن حمار: ج 1، ص 3

خلاصه گزارش دفتر قم موسسه تبلیغ و انفاق امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در ماه رمضان 94

رای دادن به این مورد
(1 رای)

 

 

 

موسسه تبلیغ و انفاق امام زمان عجل الله تعالی فرج الشریف در راستای محبت و معرفت افزایی در بین شیعیان و محبان امام زمان علیه السلام،از بیستم جمادی الثانی سال 1421 هجری قمری، اقدام به فعالیت نموده و در استانهای تهران، خراسان رضوي، اردبيل، قم، اراک، زاهدان، یزد و لا هیجان دارای دفاتری فعال می باشد. لذا جهت اطلاع ،خلاصه گزارشی از دفتر قم موسسه تبلیغ و انفاق امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در ماه مبارک رمضان سال 1394،خدمت عزیزان ارائه می گردد.

با عنایت خداوند متعال و توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداه، موسسه تبلیغ و انفاق امام زمان علیه السلام در استان قم در ایام منتهی به ماه مبارک رمضان سال 1394 در جهت رفع بخشی از نیازمندی های خانواده های توانخواه، موارد زیر را اقدام نموده است:

1- ارسال 68 عدد سبد کالا در قالب (طرح هل اتی) به درب خانه افراد شناسایی شده به مبلغ 52.000.000 ریال. این سبدها شامل 14 قلم مواد خوراکی از قبیل: برنج، روغن، قند، شکر، چای، حبوبات، تن ماهی و ... می باشد را بدون نامی از موسسه و صرفا به نام تبرکی امام زمان علیه السلام در جهت ایجاد انس با حضرت ولی عصر علیه السلام، توسط رابطین موسسه و شبانه به درب منازل افراد مورد نظر ارسال می گردد.

2- تهی و توزیع یکصد عدد بن خوار و بار که از طریق رابطین موسسه بین خانواده های شناسایی شده توزیع گردیده است که جمعا به مبلغ 10.000.000ریال بوده است.

3- تهیه و توزیع گوشت قربانی در بیست بسته به ارزش 10.000.000 ریال.

4- تقویت صندوق ذخیره امام زمان علیه السلام و پرداخت چند فقره وام به متقاضیان.

5- کمک های نقدی به توان خواهان جهت پرداخت قبوض برق و گاز، هزینه ویزیت دکتر و دارو، آمبولانس، بدهی و اقساط غقب افتاده، تعمیر وسایل منزل و ... به ارزش حدود 22.000.000 ریال.

 

امید است خدمات تمام خادمان امام زمان علیه السلام مورد ضایت آن یار غایب از نظر قرار گیرد.

 

 

 

اطلاعات بیشتر

  • منبع خبر: دفتر قم
مشاهده 487 مرتبه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید